יש היגיון רב באמירה שאם אנחנו כבר משפצים חלק מהאמבטיה, מחליפים אמבטיה או כיור או ארון - כדאי שכבר נשפץ את כל האמבטיה. העקרון הזה מוביל בעצם לשיפוץ כולל של האמבטיה וכל החלקים בה. כמה דברים שחשוב לקחת בחשבון

למומחה בתחום שיפוץ אמבטיה התקשרו עכשיו: 052-9708804


אז חשבתם על שיפוץ חדר אמבטיה שלכם לאחר שנים רבות ואתם מתלבטים מה בדיוק לעשות. אנחנו בהחלט מציעים לשקול שיפוץ קומפלט של חדר האמבטיה. אם בעל המקצוע כבר נכנס לעבודה, אם כלים ולכלוך וחפירות נעשות באמבטיה - מומלץ כבר לגעת במערכות שאולי לא התכוונתם להחליף. כמובן שאם מדובר על תקלה באחד החלקים והאמבטיה עובדת מעולה - אז אולי שיפוץ קומפלט הוא לא בשבילכם. בכל מקרה אחר - לכו על הכל.

כמה זמן לוקח שיפוץ אמבטיה קומפלט

זה מאוד תלוי מה גודלה ומה הרכיבים שרוצים לעשות, אבל באופן כללי לא אמור לקחת יותר מ3 ימים עד שבוע. שבוע אולי במקרים בהם רוצים לשים ניאגרה נסתרת וצריך הכנות של גבס או בטון, במקרים של טיח מיוחד שרוצים ליישם בתוך האמבטיה ואז לוקחים זמן התייבשות. אבל בגדול אלו הזמנים. אל תמשכו את זה יותר, אין סיבה לכך!

מה כולל בדרך כלל שיפוץ אמבטיה קומפלט

אז שיפוץ מהסוג הזה בדרך כלל כולל מעבר יסודי מלמטה למעלה. מתחילים בהרמת הריצוף ואם צריך החלפת קווי אינסטלציה או הוספה של קווים אם רוצים לשנות את המבנה של האמבטיה. לאחר מכן מקבעים את האמבטיה עצמה (אלא אם יש מקלחון בלבד), אל רציתם שינוי או תוספת של נקודות חשמל, לדוגמא לג'קוזי או מקלחון עם חשמל, אז זה הזמן. לאחר שהאינסטלציה הוחלפה והאמבטיה מוקמה מוסיפים חול ועליו את הריצוף החדש. הדבקת קרמיקה על הקירות במיקומים הרטובים. משם התקנות של האסלות, הכיורים, הריהוט, המקלחון. בסיום מתקינים ברזים, איטומים, רובה בריצוף. לאחר מכן (אפשר גם לפני) צביעה של האמבטיה כולה. בסיום נקודות תאורה, מראות וסיימתם.

כמה עולה שיפוץ אמבטיה קומפלט

שיפוץ אמבטיה קומפלט תלוי מאוד בחומרים בהם אתם משתמשים. מרכיב העבודה הוא יחסית לא גדול מאוד ויכול לנוע סביב ה3000-10000 ש"ח תלוי במורכבות הדברים. אבל החומרים הם העלות הגדולה יותר. ריכזנו עבורכם פירוט גדול יותר במאמר - מחירי שיפוץ חדר אמבטיהלמומחה בתחום שיפוץ אמבטיה התקשרו עכשיו: 052-9708804


לסיכום, אם קצת נמאס לכם מהמקלחון הישן, או שהריצוף המלוכלך כבר מעיק עליכם - שקלו ברצינות שיפוץ כל חדר האמבטיה. שיפוץ רק חלק מהאמבטיה לא יתן לכם את השינוי הרצוי ואף עלול לפגוע במנגנונים קיימים באמבטיה שלא הוחלפו.