אנחנו רוצים חדר אמבטיה נוח ושימושי אבל גם אופנתי ויפה. היום כבר לא צריך להתפשר, ואפשר לשפץ חדר אמבטיה כך שיהיה טרנדי ופונקציונאלי גם יחד

ההחלטה של שיפוץ חדר אמבטיה היא תמיד החלטה נעימה. בגלל שחדר האמבטיה הוא אחד החדרים הכי פעילים בבית, גם אם אנחנו לא שמים לב – אנחנו רוצים שזה יהיה חדר שנעים לנו להיכנס אליו. זהו חדר שנרצה שירגיש לנו שהוא תמיד נקי, ולא נצטרך למרק אותו בכל שעה ובכל יום ואחרי כל צחצוח שיניים.

בנוגע לטרנדים לשיפוץ חדר האמבטיה, נראה כי עולם העיצוב והבנייה הגיע למסקנה שטרנד חולף בחדר האמבטיה עלול להיות מעיק ואפילו מרגיז במידת מה. כשאנחנו רואים משהו בכל יום, כמה פעמים ביום, אנחנו רוצים שזה יהיה דבר שנעים לנו בעיניים, שנתרגל אליו ויאיר את היום שלנו.


למומחה בתחום שיפוץ אמבטיה התקשרו עכשיו: 052-9708804

לבן, לבן, לבן

כתוצאה מכך, הטרנד הנפוץ ביותר שאינו מתיישן לעולם בחדר האמבטיה הוא שמירה על קווים נקיים, על גוונים בהירים ועל הרבה מאוד שטחים לבנים בחדר האמבטיה. קבלני שיפוצים אולי לא יהיו הדמות המתאימה להתייעץ איתם בענייני טרנדים, לשם כך תוכלו להיעזר ביועצים בחנויות לרכישת כלים סניטריים וקרמיקה לאמבטיה או במעצבים מקצועיים, אבל הם ידעו איך לשמור על הקו שבחרתם בצורה הטובה ביותר.

כשאנחנו בוחרים לשפץ את חדר האמבטיה לעיתים זה יהיה חלק משיפוץ דירה כולל. כך, תוכלו לשמור על שפה עיצובית מסוימת, בין אם בעקבות שיפוץ או פשוט בהתאם לעיצוב בבית כפי שהוא. נגיעות צבע עדינות, בין אם באמצעות אביזרים או פסי קישוט, אריחים מותאמים אישית או תמונות, ישלימו את המראה האופנתי והמושלם של חדר האמבטיה שלהם.

מסתירים ומיישרים

טרנד נוסף שתופס חזק מאוד בשיפוץ חדר האמבטיה הוא הסתרה של כל מני חלקים ש"מפריעים" לנו בחלל. כך לדוגמא, אפשר למצוא היום פתחי ביוב נסתרים, הנמצאים בהיקף המקלחון, לדוגמא והשיפוע שלהם מתוכנן בהתאם אך לא פוגם בחוויית המקלחת, ניאגרות שנראות כמו פריט עיצובי ואפילו ברזים בעלי נוכחות משנית (או מצד שני, ברז שהופך להיות פריט עיצובי לכל דבר ועניין).

במקביל, חדרי האמבטיה זוכים להתייחסות גיאומטרית וקביעה של שימושים בצורות גיאומטריות קבועות: נוכל לראות היום חדרי אמבטיה עם קוים ישרים בלבד, בהם הכיור מלבני וכך גם האמבטיה והמקלחון, או חדרים בהם יש שילוב בין מספר צורות, אך באופן סימטרי ומתוכנן.

חוזרים אל העבר

עוד טרנד שאי אפשר להתעלם ממנו הוא הרטרו. בין אם חדר אמבטיה שמושתת כולו על החזרה לעבר או רק פריט אחד, כמו אמבטיה על רגליים מוכספות – האופנה של פעם חוזרת, ובגדול. אם בעבר חשבנו שהאריחים הפרחוניים אצל סבתא בחדר האמבטיה הם ארכאיים ולא מעודכנים, היום נשלב אותם בשמחה בעיצוב חדר האמבטיה שלנו.


למומחה בתחום שיפוץ אמבטיה התקשרו עכשיו: 052-9708804


והכי חשוב – זכרו שחדר האמבטיה, בין אם בחדרי המגורים או בעבור אורחים, הוא חלק מהבית שלכם. הכניסו לו את האופי שלכם, בשילוב עם קווים נקיים ובהירים, והקסם יקרה מעצמו.