בשביל ליהנות מעבודת שיפוצים ראויה, לא מספיק להיעזר רק בקבלני שיפוצים איכותיים ובעלי רזומה אלא זו צריכה להיות עבודה עם תכנון מוקדם, תוכנית שיפוץ מוגדרת, שימוש בחומרים איכותיים ועבודת צוות של אנשי מקצוע מהשורה הראשונה

אנחנו מבצעים מזה שנים רבות עבודות שיפוצים שונות הן במגזר הפרטי והן במגזר העסקי, ומתוך הניסיון שרכשנו במשך תקופה זו, אנחנו רוצים לעזור לכם להתכונן בצורה נכונה ומדויקת לשיפוץ בשביל שתוכלו לעבור אותו בקלות וליהנות מהתוצאות שלו לאחר מכן.

שיפוצניקים מומלצים באשדוד

לפני שאתם מתחילים בעבודת השיפוץ, תחשבו היטב מה אתם צריכים לחדש בדירה או במשרד, מה יהפוך את המקום להרבה יותר יפה, איכותי ויעיל. תזכרו שכל דבר שאתם עושים, מצד אחד עולה לכם כסף, מצד שני מעלה את ערך הנכס. לכן כשאתם מחליטים על תוכנית שיפוץ מסוימת, רצוי לוודא קודם מה יכול לתרום לכם, לא רק בטווח הקצר אלא גם הארוך.

לשם כך מומלץ מאוד להתייעץ עם כל הצוות שאחראי על השיפוץ, החל מקבלני שיפוצים, מעצבי פנים, צבעים, אינסטלאטורים ועוד. כל מי שמשתתף בעבודה, צריך לקחת חלק בתהליך של תכנון השיפוץ וכן מוטב לשמוע את דעותיהם, כיצד לבצע את העבודה כך שהתוצאה תשרת אתכם ביום יום, וכן תהפוך את הנכס לאטרקטיבי יותר במידה ותרצו למכור את הנכס בעתיד.

עבודת שיפוצים באשדוד ובכל עיר אחרת היא תהליך שלוקח זמן ועולה לא מעט כסף, לכן חשוב שנדע להתכונן אליה בהתאם ולהשקיע את המשאבים בצורה נכונה. העבודה צריכה להתבצע בשלבים, כאשר אחרי כל שלב יש לבחון כיצד להיערך לשלב הבא ולא לחשוש לשנות את התוכנית המקורית אם צץ רעיון חדש טוב יותר או אם נתקלים בסיטואציה שדורשת שינוי. עדיף לבצע שינוי בזמן השיפוץ ולא לחכות עם זה עד שיהיה מאוחר מדי.

פרויקטים שעשינו לאחרונה באשדוד:

רובע ח' – משפחת לוי
משפחת לוי שכרה אותנו בשביל לערוך שיפוץ בית קרקע מאסיבי, אחרי ששני הילדים הקטנים גדלו וההורים רצו לבנות חדר חדש עבור אחד מהם, כך שלכל אחד מהילדים יהיה חדר משלו. במקביל לבניית חדר חדש מגבס, ערכנו עבור המשפחה גם שיפוץ כולל בסלון, פתחנו אותו כך שיתחבר עם המרפסת ועם המטבח, ויצרנו חלל אחד עצום, עם חלון גדול בצידו המערבי ומרפסת בצידו המזרחי. כך המשפחה נהנית היום גם מחלל מאוד גדול שמתאים לאירוח ולשהייה בשעות הפנאי וגם מחסכון עצום בחשמל בגלל האור והבריזה הטבעית שנכנסים אליו דרך פתחי האוויר שיצרנו עבורם.

הסיטי – משרד עורכי דין כהן
בעלי המשרד שכרו אותנו בשביל להפוך משרד ישן למשהו חדש ואקסקלוסיבי שמזכיר משרדי עורכי דין חדישים וראויים. החלפנו להם את הריצוף בפרקט, יצרנו עבורם חדר נוסף עבור פגישות עם הלקוחות, החלפנו את החלונות הישנים בחלונות אקוסטיים, את דלתות העץ בדלתות זכוכית. מה אני אגיד, זה ממש נראה כמו פרקליטי אל איי רק באשדוד.

אם אתם מחפשים קבלני שיפוצים באשדוד שילוו אתכם בכל שלב בתהליך השיפוץ אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון 052-9708804