עבודת שיפוץ מקיפה דורשת תיאום בין כמה אנשי מקצוע, בתכנית המקצועית יש לכלול עבודות חשמל, צנרת, צבע, בנייה ועיצוב. שיפוצניק מומלץ (או בשמו הרישמי יותר - קבלן שיפוצים) מקצועי יספק לכם את כל השירותים תחת קורת גג אחת.

אם אתם שוקלים או מתכוונים לבצע עבודת שיפוצים בירושלים - דברו איתנו, אנחנו כאן לרשותכם בכל שאלה ועניין: 052-9708804


עבודת צוות של כמה אנשי מקצוע מובילים יוצרת צוות שיפוצים מוביל, על העבודה כולה מנצח קבלן העבודה ודואג לעמידה בזמנים, גימור מושלם, בטיחות ושמירה על ניקיון. בעבודות שיפוץ חדר מגורים, שיפוץ חדר אמבטיה או שיפוץ המטבח כדאי להתייעץ גם עם מעצב פנים. המעצב מציג אפשרויות מיוחדות, חידושים ועצות שימושיות לניצול מירבי של השטח כולו.

ממה צריך להיזהר? קבלנים שמבקשים תשלום אז ורק במזומן, מתחמקים ממתן קבלה ולא מעוניינים בחתימה על הסכם צריכים להדליק נורה אדומה. גם כאשר מציעים אותם שיפוצניקים מחירים זולים במיוחד, כדאי יהיה להימנע מהעסקתם. העדיפו קבלנים שמחזיקים ברישיון מתאים, מציגים תכנית עבודה והסכם כתוב ומציעים תנאי תשלום נוחים, שירות אמין והמלצות.

עבודות שיפוצים בירושלים הופכות בתים עתיקים לבתים מהודרים ונוחים להפליא, המשפצים מטפלים בצנרת הישנה ומערכת החשמל במלי לגרוע מיופיו של הבית ותכנית הבנייה המקורית. עם סיום העבודה זוכים הבתים לביקוש רב וניתן יהיה למכור אותם בסכומים גבוהים. 

פרוייקטים אחרונים שעשינו:

שכונת גילה ירושלים - משפחת כהן                                                                                                                           
שיפוץ כללי של דירה בגודל 80 מ"ר. החלפת הריצוף המקורי, החלפת סניטריה (אמבטיות+כיריום+אסלות). המטבח רק שופץ ולא הוחלף אבל כל הקרמיקה והאינסטלציה הוחלפה. גם בחשמל נעשה סדר רציני שכלל: החלפת נקודות, הוספת נקודות והורדת נקודות לא פעילות, החלפת דוד, החלפת ארון חשמל ועוד.
השיפוץ לקח כ-4 שבועות (היה חג באמצע).

שכונת בית הכרם ירושלים - משפחת בן משה
שיפוץ של דירה משנות ה-20. דירה מדהימה עם תקרות גבוהות, בניין קטן עם צמחייה ומיקום. הדירה גדולה (אוחדה בעבר) בת 150 מ"ר. עשינו שיפוץ יסודי בחלק מהדירה (אחת הדירות המקוריות שופצה ואחת לא) - כולל מטבח חדש, סניטריה ואינסטלציה מלאה (SP), שידרגנו את הריצוף וכל הדירה רוצפה בפרקט. מקלחת נשברו קירות והפכה למקלחת פתוחה לחדר השינה של ההורים. ועוד ועוד.

שכונת נווה יעקב - פרוייקט של סגירת מרפסת
שכונת רמות - פרוייקט של שיפוץ מטבח כולל
שכונת קרית היובל - פרוייקט של צבע יסודי בדירה כולה


ועוד ועוד... אם גם לכם יש פרוייקט שיפוצים בירושלים, הצוותים שלנו מוכנים ומזומנים.אם החלטתם לחדש ולשפץ ואתם קצת מבולבלים, השאירו פרטים ונשמח לסייע ולעשות קצת סדר בדברים. תכנית עבודה מסודרת, חומרי בנייה איכותיים ואנשי מקצוע מיומנים ישיגו גם עבורכם תוצאות טובות.